Паша о мастер-классе и Антоне

Я вже довгий час знаю Тоху, і проходив в нього вже не мало тренінгів. І можу з впевненістю сказати що на тренінгах, що на МК інсайтить всіх. В нього немає заїжджених , шаблонних розповідей, а реальні історії з його життя. Тому що всю теорію можна прочитати в книжках. І саме це допомагає зрозуміти що все в наших руках. І коли він розповідає їх ти наче сам все це робиш і це мотивує і надихає рухатись в перед.

І ти розумієш не потрібно мати круту машину, бути міліонером що б спілкуватись з дівчатами, а потрібно бути просто мужиком. Як сказав уже Діма, після тренінгів і МК заряджаєшся енергетикою і ти все те що почув пробуєш реалізовувати, так криво виходить. Але ти в це віриш що це можеш реалізувати, і саме це для мене важливу роль відіграє.

На крайньому МК Тохи "Як зваблювати дівчину на першому побачені" , я багато чого для себе під черкнув, раз за разом я прокручував невдалі свої побачення і розумів що я міг вчинити по іншому, і зрозумів що все в моїй свідомості, і я просто не хочу виходити з зони комфорту. І саме такі МК просвітляють і стимулюють рухатись далі, коли тобі здається що в тебе і зараз вже нормально все.Наши ближайшие мероприятия
29 октября - 13 ноября │ Киев

16-ти дневный живой тренинг по соблазнению красивых девушек. Стань увереннее и смелее с девушками!...

3 - 20 октября │ Онлайн участие

Как эффективно знакомиться и соблазнять девушек в соц сетях, на сайтах знакомств....

5 причин, почему красивые девушки тебе отказывают

Украина, Киев, Голосеевская 7
+380 96 941-94-94
+7 499 346 66 94
info@akloni.com

Все права защищены   © 2009-2016